Reyhan ILDAS

An Independent Certified Practitioner, Instructor, Master, Certificate of Science

English,Turkish

+905358187700

http://www.reyhanildas.com

My Upcoming Classes

Advanced DNA Turkey Mar 12 - 14, 2021 Learn More
Dig Deeper Eyüp, İstanbul  Turkey Mar 20 - 21, 2021 Learn More

About Me

Bu yazı bir ilham işi…Bu yazı yaşamımda kendi yanıtlarımı ararken ayaklarımın altına merdiven yaptığım deneyimlerimi paylaşmak ve size ilham olsun diye, her ne yaşarsanız yaşayın, sonuçtan büyüyerek çıkasınız diye yazıldı…


Benim dünyasal kimliğim REYHAN İLDAŞ…. Kendimle fikir ayrılığına düştüğüm ve hayata Fransız kaldığım dönemlerde bu direncimi fiziksel realitemde Dokuz Eylül Üniversitesi Fransızca Öğretmenliğini kazanarak kendime ispatladım.  Tabii bugünkü farkındalıkla o güne baktığımda gördüğüm resmin mesajı çok net, sistematik ve belirgin.. yaşamım da somut değişiklikler yapmak ve yaşam planımda kendimi bir yere oturtmak gibi arayışlarım vardı. Ama nereye? ne zaman? ve nasıl?  Kendini, hayatı duymayan, görmeyen, koza içindeki tırtılın kelebek olması için kabuğunu kırması, dünyayı algılaması, kendine güvenmesi ve tek başına güvende olmayı ve hayata güvenmeyi öğrenmesi gerekiyordu ve bunun için formatlanmaya ihtiyacı vardı…veeee… beyin ameliyatı gecikmeden geldi….1996 yılında geçirdiğim beyin ameliyatı sonrasında kendimi bulma çalışmalarım hızlandı.  Kendin olma, ustalaşma yolu ışığı seçmekten ve ışığa çıkmaktan geçiyordu …. Eğer yumurta dış kuvvetle kırılırsa hayat biter, iç kuvvetle kırılırsa hayat başlar. Harika şeyler daima içte, kuvvetle başlar. İşte ben de harikalar diyarının, mucize yarınların, daha fazlası olduğum gerçekliğinin kapılarını, bu deneyimle aralamışımdır… Öğrenci hazır olduğunda öğretmen hazırdır…
Karanlığa sövmek yerine güneşe şarkılar söylemeyi  Reiki eğitimiyle öğrendim.. Reiki hayat okulumdaki en büyük rehber öğretmenlerimden biri oldu…Almış olduğum Kuantum ,EFT, NLP,Yaşam Koçluğu eğitimlerimden sonra 2012 yılında ThetaHealing® tekniği ile tanıştım ve 2014 Eylül ayında Rusya’da ilk eğitmenlik eğitimimi ve daha sonraki ileri seviye modül eğitmenliklerimi  İki kez Atina, üç kez Dubai ve 3 kez de İsviçre‘de alarak Mayıs 2017’de Master Eğitmenliği ve 2019 yılında ThetaHealing® Tekniğinde tüm eğitmenliklerimi Science Sertifikasyonumu  alarak tamamladım. Türkiye’de ThetaHealing® eğitimlerinin tüm üst eğitimlerini vermekteyim. 2014 yılı olmak üzere Science eğitmlerimde de Vianna Stibal ile yüz yüze çalışma ve şifa fırsatım oldu. Onun harika enerjisi ile bire bir tanışmak muhteşem bir duygu. Ve ThetaHealing®  ve Vianna Aracılığı ile ameliyat sonrasında yüzümde oluşan geçici yüz felci semptomlarım iyileşti. Kendimdeki değişim ve dönüşümlerden yola çıkarak eğitmenliğimde en üst seviyede olmak için tüm kurslara katıldım.

2012 yılında almış olduğum Koçluk sertifikalarımın ICF akreditasyonlarını da tamamlayarak PCC Eğitmen ve Koç olarak da  Eğitmenlik ve Koçluk yapmaktayım. 

Her eğitim benim yolumu daha da açtı. Bu akış, bu güç, bu enerji hayatın her anını şükürle geçireceğim bir yaşamın da başlangıcı oldu ve her geçen gün Ruh ailem daha da büyüyor ve çoğalıyor.  Misyonum Sevgiyle ve neşeyle öğretmektir…

 

Testimonials

The information displayed on this ThetaHealing profile is provided by the ThetaHealer listed above. They are responsible for the information displayed. If you would like to report the information on this profile to THInK, click on the REPORT PROFILE Link below. Information on the other pages of the site are provided by THInK. 

      

Report This Profile

Report this profile

Your name:
Your e-mail:
All information will be confidential
Why would you like to report this profile?

Send a Message

Your name:
Your e-mail:
Message:
       
THETAHEALING, THETAHEALER, the THETA HEALING shield logo and THInK/THETA HEALING INSTITUTE OF KNOWLEDGE are registered trademarks. Seminars and sessions in the ThetaHealing meditation technique are available exclusively from an Instructor and Practitioner certified in the ThetaHealing technique. Only an Instructor or Practitioner who has been certified by THInK is entitled to be called a ThetaHealer. Only the specific THETA HEALING meditation techniques developed and approved by Vianna and THInK can be called ThetaHealing.
 
All information on this website should be used as an informational and educational guide only.  The information contained herein and the services provided hereunder, are solely aimed at improving body, mind and spirit.  Nothing herein is intended as a substitute for medical care and consultation.  The ThetaHealing method is a supportive meditation training that has been created as complementary to treatment by a licensed health care provider.  The ThetaHealing meditation method is not a diagnostic method, medical treatment, or a cure.  Anyone who has a medical or serious health issue should consult a qualified medical provider. Every attempt has been made to ensure that the information held on this web-site is correct, and correctly accredited to the source.
 
  test

Copyright © 2021 ThetaHealing®


No portion of information in this website may be reproduced or distributed in any form without prior permission from the author which may be solicited upon request. All rights reserved.