Klement Sekera

An Independent Certified Practitioner, Instructor, Master, Certificate of Science

English,Slovak

+421910972140

www.klementsekera.com

My Upcoming Classes

Basic DNA Bratislava,   Slovakia Jun 10 - 12, 2022 Learn More
Advanced DNA Bratislava,   Slovakia Jul 8 - 10, 2022 Learn More
Dig Deeper Bratislava,   Slovakia Aug 6 - 7, 2022 Learn More

Testimonials

"Na základe referencií som sa dostala ku Klementovi, lebo ma trápila tetania a panické záchvaty. Už pri prvom stretnutí som sa cítila uvoľnene vďaka individuálnemu prístupu a hlbokému kopaniu ku koreňom problémov. Po prvom sedení a po absolvovaní kurzu nemám žiadne príznaky, som ako nový človek - cítim sa sviežo, mám pozitívnu myseľ a zdravé telo. Kurz a Klemov osobitný prístup ma presvedčili natoľko, že chcem v Theta Healing pokračovať aj ďalej a plne sa tomu venovať. Vrelo odporúčam!"

Kristína
Bratislava

"Keď som vyskúšal ThetaHealing, zaujímala ma hlavne myšlienka, že je možné zmeniť svoje podvedomé programy a vzorce jednoducho a efektívne. Nemal som špečiálne očakávanie, ale bol som celkom zvedavý. Sedenie s Klementom prešlo príjemne a pokojne. Boli aj chvíle emotívnejšie, ale bez drámy. Počas sedenia dotkli sa rôzne témy v rôznych oblastiach života. Cítil som sa v schopných rukách niekoho, kto vie rozpoznať podstatu vo veciach. Čo sa stalo potom? Ďalej v źivote cítil som zmenu. V tých chvíľach, kde predtým by som sa nejako zablokoval a cítil nepríjemne, cítil som teraz slobodu vybrať si inú cestu než obyčajne, iný prístup. Táto terapia bola pre mna užitočná."

Ermanno
Bratislava

"Tento víkend som mala možnosť ísť na kurz u Klementa. Spolupráca s nim je velmi príjemná a je na profesionálnej úrovni. Klement má velmi dobré cítenie ako pomôcť klientovi, ku každému má velmi individuálny prístup a vie kedy a ako pomôcť. Technika Thethy je velmi jemná a je pre každého. Klement vie ako pracovať s klientom aby viac spoznal samého seba a zmenil si svoje presvedčenia a vzorce správania ktoré mu už neslúžia. Vie vás priviesť na koreň veci pomôže Vám pochopiť prečo sa Vám deje v živote čo sa Vám deje a pomôcť vyliecit a zmeniť tento “problém“."

Dáša
Bratislava

The information displayed on this ThetaHealing profile is provided by the ThetaHealer listed above. They are responsible for the information displayed. If you would like to report the information on this profile to THInK, click on the REPORT PROFILE Link below. Information on the other pages of the site are provided by THInK. 

      

Report This Profile

Report this profile

Your name:
Your e-mail:
All information will be confidential
Why would you like to report this profile?

Send a Message

Your name:
Your e-mail:
Message:
       
THETAHEALING, THETAHEALER, the THETA HEALING shield logo and THInK/THETA HEALING INSTITUTE OF KNOWLEDGE are registered trademarks. Seminars and sessions in the ThetaHealing meditation technique are available exclusively from an Instructor and Practitioner certified in the ThetaHealing technique. Only an Instructor or Practitioner who has been certified by THInK is entitled to be called a ThetaHealer. Only the specific THETA HEALING meditation techniques developed and approved by Vianna and THInK can be called ThetaHealing.
 
All information on this website should be used as an informational and educational guide only.  The information contained herein and the services provided hereunder, are solely aimed at improving body, mind and spirit.  Nothing herein is intended as a substitute for medical care and consultation.  The ThetaHealing method is a supportive meditation training that has been created as complementary to treatment by a licensed health care provider.  The ThetaHealing meditation method is not a diagnostic method, medical treatment, or a cure.  Anyone who has a medical or serious health issue should consult a qualified medical provider. Every attempt has been made to ensure that the information held on this web-site is correct, and correctly accredited to the source.
 
  test

Copyright © 2022 ThetaHealing®


No portion of information in this website may be reproduced or distributed in any form without prior permission from the author which may be solicited upon request. All rights reserved.