Şafak Burçak Alkanlı

An Independent Certified Practitioner, Instructor, Master, Certificate of Science

English,Spanish,French,Turkish

+90-5325-597-154

https://www.instagram.com/safakburcakalkanli/

About Me

I am Şafak Burçak Alkanlı ( Toktar). After having studied many energy healing work systems, I have decided to work exclusively by ThetaHealing Technique.  I own the same goal and mission same as dear ThetaHealer and Interpret Ioanna Bakratsa as an Instructor and Healer of ThetaHealing, "my goal is to guide other people connect with the center of their being. Always attracted to the phenomenon of metamorphosis, I was driven to teach ThetaHealing by my passion for transformation in our mind set, in order to create magic in our lives. I feel very happy and complete when seeing people leave happier, well armed and responsible for their own life." 

 

After attaining my ThetaHealing® Master Practitioner (2006)  & Instructor (2014) in
2017,I subsequently received my Certificate of Science in 2019. 
 
 
I regularly appear in the media such as on Business Channel Turk for my expertise on health and wellbeing. You can have a look at my youtube channel: 
https://www.youtube.com/channel/UCniJVjl_yOsOYn1VXzLSnvQ 
 
 
I am based in Istanbul. However I do accept invitations to teach in other locations. currently, I would like to go to Kirim ( my ancestor's country) to give ThetaHealing Courses as I am learning Russian. I like to practice it there.

 

ThetaHealing® Tekniği nedir?

 

 ThetaHealing ® meditasyon tekniği Vianna Stibal tarafından 1995 yılında kendi sağlığına olan kişisel yolculuğu ile başlamıştır. “ThetaHealing - Sıra Dışı Enerji Yaklaşımına Giriş” isimli kitabı ( Türkiye’de Türkçe olarak da yayınlamıştır) onun kendi meditasyon tekniğini kullanarak sağlık yolculuğunu ve Yaratıcıya olan bağlantısını detaylandırmıştır.

 


ThetaHealing tekniği, bizler Her Şeyi Yaratan’a ( Tanrı’mızın pek çok adı mevcuttur ve biz onu kullandığımız bu teknikte Yaratıcı olarak isimlendiririz) yakınlaşırken ruhsal bir felsefe kullanarak zihin, beden ve ruhun daha iyi hale getirilmesi amacıyla ruhsal bir felsefe kullanan bir meditasyon tekniğidir. Sizlerin zihinlerinizi, bedenlerinizi ve ruhlarınızı kısıtlayıcı inançlardan temizlemek ve hayatlarınızı olumlu düşüncelerle yaşamak ve yaptığımız her şeyde erdemler geliştirmek üzere eğitmeye yarayan Yaratıcıya odaklı bir duadır. Meditasyon ve dua ile ThetaHealing Tekniği olumlu bir hayat tarzı yaratır.

 

 

ThetaHealing tekniği her zaman modern tıp ile birlikte kullanılmak üzere düşünülmüştür. Bireye, Her Şeyin Yaratıcısı Olanın asıl “işi” koşulsuz sevgisiyle yapmasına güvenerek kendi doğal sezgilerini nasıl kullanacağını öğretir.

 

Bizler odaklı dua ile bir ‘Theta’ ve ‘delta’ beyi dalgası ile ( fizik ve kuantum fiziğini de işin içine katarak ) Her Şeyin Yaratıcısının anlık fiziksel ve duygusal sağlıklı olma hali yaratabileceğine şahit olabileceğimize inanıyoruz.

 

ThetaHealing Tekniği ile sezgisel yeteneklerin anlık değişimler ve fiziksel ve duygusal iyi olma hallerini gerçeğe getirebileceğine inanıyoruz.

 

İsmim Şafak Burçak Alkanlı ve ben bir Sertifikalı ThetaHealer® ‘ım.  ThetaHealing®  Tekniğinde bilim insanı ve ustalık seviyelerinde seminerler ( 37 adet) tamamladım.

 

14 yıldır Thetahealing UygulaYICISIM; 5 yıldır Eğitmeniyim, 2017 yılında Ustalığımı DUBAİ'DE, 2019da da Bilim İnsanı sıfatını AMERİKADA Vianna Stibal’dan aldım.

 

ThetaHealing Tekniğini 2006 yılında Yoga eğitmenliği yaparken Yoga eğitmenliği yapan bir başka arkadaşım sayesinde bu tekniğin uygyulayıcısı olan Hintli bir doktor olan Sangeeta Sahi sayesinde tanıdım. Onun kişisel çevirmenliğini pek çok seminerinde yazılı ve sözlü olarak yaparken tekniğe ısındım.  

 

Eğitim:

 

 

Marmara Üniversitesi Siyaset ve Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı, Tarabya, İstanbul

Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Lisans, Tarabya, İstanbul

Yeditepe Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi (sadece 1dönem ve Pedagojik Formasyon aldım), Kayışdağı, İstanbul.

ThetaHealing'i 2006 yılında İstanbul'da Dr. Sangeeta Sahi'den öğrendim. O günden bugüne şimdiye kadar 90 ThetaHealing seminerine katılarak sertifika aldım.

Yoga Eğitmeni, Masaj Terapist, Cilt Bakım Uzmanı, Yaşam Koçu (Adler)

Astroloji ( Batı ve Vedik), Ayurveda (Element Tıbbı), Naturpati ( Doğal Tıp), Su Jok ve Şüşler Tuzları ve Çin Yüz Okuma eğitimlerim mevcuttur.

ThetaHealing Eğitmenliği:

Temel DNA2, İleri DNA, Daha Derin Kazın, Sezgisel Anatomi, Yaratım ve Bolluk, İdeal bir Kilo için Ritim, Gökkuşağı Çocukları, Ruh Eşi, Yaşam Oyunu, Hayvan, Bitki, Sen ve Eşin, Sen ve Yaratıcı, Sen ve Yakın Çevren, Sen ve Dünya.

 
 
Uygulamaları: 
 
 
ThetaHealing seanslarını yukarıdakilerin yanı sıra Hastalıklar ve Rahatsızlıklar, Varoluş Düzlemleri, Dünya İlişkileri, DNA3, Aile Bağları, Hormon Senfonisi ve Beden Şarkı Söyler seminerleri hakkında da yapmaktayım.
 
Seanslarımda kişisel ihtiyaçlarınıza göre farklı alanlardan gelmekte olan bilgilerimi de harmanlayarak Yaratıcı'ya kanal olmaktayım.
 
ThetaHealing Tekniğinin kurucusu olan Vianna Stibal ile eğitmen adayları için Rusya St. Peterseburg, İsviçre St. Gallen, İspanya Valensiya, BAE Dubai ve Amerika Montana'da Ingilizce'den Turkçe'ye 12 kere mütercim tercümanlık yaptım.
 
İstanbul'da Çekmeköy, Bakırköy ve Kadıköy, Suadiye; Bodrum, Ankara, Antalya, İsviçre ve İspanya'da Türklere ve yabancılara çeşitli dillerde eğitim vermekteyim. Ayrıca seminerler için en az 20 kişi toplanıpseminer ücreti yatırılması durumunda bulunduğunuz ülke ya da şehre de gelebilirim. 

Extra Credentials

Currently I am more active in Instagram at: 
 
 
 
 
My Linkedin Adress  Şafak Burçak Alkanli ( Toktar) is as follows:
 
 
 
You can read my women magazine at 
 
ThetaHealing Usta (2017) Bilim İnsanı (2019) Eğitmen (2014) ve Uygulayıcı (2006)

13 yıldır ThetaHealing uygulayıcısıyım, 5 yıldır düzenli ThetaHealing özel ve grup dersleri vermekteyim. Skype ve telefondan ThetaHealing seansları yapmaktayım.

Pedagojik Formasyon ( Yeditepe Üni. Eğitim Yönetim ve Denetimi Master)

Uzmanlık: Medikal ( Astro-Psikolojii dahil) Tıp Astrolojisi ve ThetaHealing Sezgisel Şifacılık (Batı ve Vedik Astroloğu, Ayurveda ve Naturpati Masaj Terapisti)

sVyasa Yoga-Meditasyon-Nefes Eğitmeni (12 yıldır)

Tumata ve Yükünç Vakfı'nın Tasavvuf ve Sufizm çalışmalarına ve Orff Shulwerk Müzikle terapi çalışmalarına katıldım. Piyano ve gitar enstrümanlarını çalıyorum.

İndigo Dergisi, Avangart Kadın Dergisi ( kurucu sahibiyim) gibi pek çok Sosyal Sorumluluk Projesinin yaratımına katıldım, Otistik Çocuklra OYAD da 1 yıl gönüllü yoga dersleri verdim. Pek çok Yeni Çağ seminer sunumum mevcuttur.

Tamamlayıcı Tıp alanında Markalaşma konusunda TÜSİAD Girişimcilik mansiyonu

Diller: İngilizce, Fransızca, İspanyolca konuşuyorum. Rusça öğrenmekteyim.

Genel:

2002'de Kızımın doğumu ile ruhsallığa adım attım. İsmi Neşe Sevgi. Sevginin evreni döndüren yegane güç olduğunu öğrenince ona bu ismi vermeyi düşündüm. Yoga derslerine katılmaya başladım ve ardından İndigo Çocuklarla tanıştım, grup kurup dergi çıkartacak toplantılar yaptık. Yoga eğitmeni oldum, iş girişimim AvangartKadın online dergisini de kurdum. Ardından astrolojiye merak saldım her tipini öğrendim, halen eğitimlerime devam diyorum. 2006 de Dr. Sangeeta Sahi sayesinde ThetaHealing(R) ile tanışıp bugüne kadar toplam 50 ThetaHealing dersi aldım. 2014'de eğitmen olup hayatta en sevdiğim şeylerden birisi olan ThetaHealing dersleri vermeye başladım. Uygulamacılığım da son 12 yılda ilerledi ve tüm bu güzel öğretmenlerden ThetaHealing deneyimi yapma imkanım oldu: "Dr. Sangeeta Sahi, Hümeyra Gürel, Vianna Stibal, Hiro Miyazaki, Sühan Akgün, Artemiz Ateşcan, Guppaji Nagra, Akemi Kajiwara, Narayan Jyoti, Noam Paz, Jutta Wirth."
 
 
Herşey için minnettarım ama ThetaHealing'in hayatıma girmesiyle çok şey değişti. En çok da buna minnettarım. 

Testimonials

"Ayça Kudretoğlu: "Sevgili Şafak ile Isvicre'deki ThetaHealing(R) Egitmenliginde tanistim, aslinda Isvicre'ye gitmeden once de yazismalarimiz baslamisti.Şafak bizim tercumanimiz di.❤❤❤Ve Muthis bir sekilde yorulmadan gunlerce Vianna'nin tum sozlerini dikkatlice ve net bir sekilde bizlere aktardi❤❤❤Ben kendi adima cokk cokkk sansli oldugumu hissettim,cunkuu Sevgili Şafak tercumanligi disinda cok bilgili ve bildigi herseyi de seve seve bizlere aktariyordu, Vee Şafak Benim kolum, kanatim di❤"

Ayça Kudretoğlu
Istanbul, Turkey

Hold a seminar in your area

Farklı şehirlere ve ülkeere eğitim vermek için gitmekteyim. Mezkezlerle çalışmayı tecih ediyorum. 20 kişilik grup toplarsanız yine de gelebilirim. Bunun için önceden depozitoların toparlanıp yatırılmaları gerekmektedir.
 
All my life I have travelled a lot because of my father's captain pilot position 
all over the world at Turkish Airlines. I have seen 50 countries. I have worked in the U.N. in Geneva as an intern. I am willing to travel if you want to organise a local ThetaHealing course. 

The information displayed on this ThetaHealing profile is provided by the ThetaHealer listed above. They are responsible for the information displayed. If you would like to report the information on this profile to THInK, click on the REPORT PROFILE Link below. Information on the other pages of the site are provided by THInK. 

      

Report This Profile

Report this profile

Your name:
Your e-mail:
All information will be confidential
Why would you like to report this profile?

Send a Message

Your name:
Your e-mail:
Message:
       
THETAHEALING, THETAHEALER, the THETA HEALING shield logo and THInK/THETA HEALING INSTITUTE OF KNOWLEDGE are registered trademarks. Seminars and sessions in the ThetaHealing meditation technique are available exclusively from an Instructor and Practitioner certified in the ThetaHealing technique. Only an Instructor or Practitioner who has been certified by THInK is entitled to be called a ThetaHealer. Only the specific THETA HEALING meditation techniques developed and approved by Vianna and THInK can be called ThetaHealing.
 
All information on this website should be used as an informational and educational guide only.  The information contained herein and the services provided hereunder, are solely aimed at improving body, mind and spirit.  Nothing herein is intended as a substitute for medical care and consultation.  The ThetaHealing method is a supportive meditation training that has been created as complementary to treatment by a licensed health care provider.  The ThetaHealing meditation method is not a diagnostic method, medical treatment, or a cure.  Anyone who has a medical or serious health issue should consult a qualified medical provider. Every attempt has been made to ensure that the information held on this web-site is correct, and correctly accredited to the source.
 
  test

Copyright © 2019 ThetaHealing®


No portion of information in this website may be reproduced or distributed in any form without prior permission from the author which may be solicited upon request. All rights reserved.