Şafak Burçak Alkanlı

An Independent Certified Practitioner, Instructor, Master

English,Spanish,French,Turkish

+905-325-597-154

www.facebook.com/JyoticaSafakBurcakAlkanli

About Me

ThetaHealing® Tekniği nedir?

 ThetaHealing ® meditasyon tekniği Vianna Stibal tarafından 1995 yılında kendi sağlığına olan kişisel yolculuğu ile başlamıştır. “ThetaHealing - Sıra Dışı Enerji Yaklaşımına Giriş” isimli kitabı ( Türkiye’de Türkçe olarak da yayınlamıştır) onun kendi meditasyon tekniğini kullanarak sağlık yolculuğunu ve Yaratıcıya olan bağlantısını detaylandırmıştır.

 
ThetaHealing tekniği, bizler Her Şeyi Yaratan’a ( Tanrı’mızın pek çok adı mevcuttur ve biz onu kullandığımız bu teknikte Yaratıcı olarak isimlendiririz) yakınlaşırken ruhsal bir felsefe kullanarak zihin, beden ve ruhun daha iyi hale getirilmesi amacıyla ruhsal bir felsefe kullanan bir meditasyon tekniğidir. Sizlerin zihinlerinizi, bedenlerinizi ve ruhlarınızı kısıtlayıcı inançlardan temizlemek ve hayatlarınızı olumlu düşüncelerle yaşamak ve yaptığımız her şeyde erdemler geliştirmek üzere eğitmeye yarayan Yaratıcıya odaklı bir duadır. Meditasyon ve dua ile ThetaHealing Tekniği olumlu bir hayat tarzı yaratır.

ThetaHealing tekniği her zaman modern tıp ile birlikte kullanılmak üzere düşünülmüştür. Bireye, Her Şeyin Yaratıcısı Olanın asıl “işi” koşulsuz sevgisiyle yapmasına güvenerek kendi doğal sezgilerini nasıl kullanacağını öğretir.

Bizler odaklı dua ile bir ‘Theta’ ve ‘delta’ beyi dalgası ile ( fizik ve kuantum fiziğini de işin içine katarak ) Her Şeyin Yaratıcısının anlık fiziksel ve duygusal sağlıklı olma hali yaratabileceğine şahit olabileceğimize inanıyoruz.

ThetaHealing Tekniği ile sezgisel yeteneklerin anlık değişimler ve fiziksel ve duygusal iyi olma hallerini gerçeğe getirebileceğine inanıyoruz.

İsmim Şafak Burçak Alkanlı ve ben bir Sertifikalı ThetaHealer® ‘ım.  ThetaHealing®  Tekniğinde ustalık seviyesinde eğitimler ( 14 adet) tamamladım.

10 yıldır Thetahealing Uygulamacısıyım, 3 yıldır Eğitmeniyim, bu yıl da Ustalığımı Vianna Stibal’dan aldım. ThetaHealing Tekniğini 2007yılında Yoga eğitmenliği yaparken Yoga eğitmenliği yapan bir başka arkadaşım sayesinde bu tekniğin uygyulayıcısı olan Hintli bir doktor olan Sangeeta Sahi sayesinde tanıdım. Onun kişisel çevirmenliğini pek çok seminerinde yazılı ve sözlü olarak yaparken tekniğe ısındım.  

Eğitim:

Marmara Üniversitesi Siyaset ve Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı, Tarabya, İstanbul

Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Lisans, Tarabya, İstanbul

Yeditepe Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi (sadece Pedagojik Formasyon), Kayışdağı, İstanbul

ThetaHealing'i 2007 yılında İstanbul'da Dr. Sangeeta Sahi'den öğrendim. O günden bugüne şimdiye kadar 48 ThetaHealing seminerine katılarak sertifika aldım.

Yoga Eğitmeni, Masaj Terapist, Yaşam Koçu (Adler)

Astroloji ( Batı ve Vedik), Ayurveda (Element Tıbbı)  ve Naturpati ( Doğal Tıp) eğitimleri mevcuttur.

ThetaHealing Eğitmenliği:

Temel DNA2, İleri DNA, Daha Derin Kazın, Sezgisel Anatomi, Yaratım ve Bolluk, İdeal bir Kilo için Ritim, Gökkuşağı Çocukları, Ruh Eşi ve Yaşam Oyunu.

Uygulamaları: 
 
ThetaHealing seanslarını yukarıdakilerin yanı sıra Hastalıklar ve Rahatsızlıklar, Varoluş Düzlemleri, Dünya İlişkileri ve DNA3 hakkında da yapmaktayım. İhtiyaçlarınıza göre farklı alanlardan gelmekte olan bilgilerimi de harmanlayarak Yaratıcı'ya kanal olmaktayım.
 
ThetaHealing Tekniğinin kurucusu olan Vianna Stibal ile eğitmen adayları için Rusya St. Peterseburg, İsviçre St. Gallen ve BAE, Dubai’de Ingilizce'den Turkçe'ye 8 kere mütercim tercümanlık yaptım.
 
İstanbul'da Çekmeköy, Bakırköy ve Kadıköy, Suadiye; Bodrum, Ankara, Antalya ve İsviçre'de ve Belkçika'da eğitim vermekteyim. Ayrıca eğitim için yeterli kişi toplanıp kapora yatırılması durumunda bulunduğunuz ülke ya da şehre de gelebilirim. 

Extra Credentials

ThetaHealing Usta (2017) Eğitmen (2014) ve Uygulayıcı (2007)

10 yıldır ThetaHealing uygulayıcısıyım, 3 yıldır düzenli ThetaHealing özel ve grup dersleri vermekteyim. Skype ve telefondan ThetaHealing seansları yapmaktayım.

Pedagojik Formasyon ( Yeditepe Üni. Eğitim Yönetim ve Denetimi Master)

Uzmanlık: Medikal ( Psikolojik Astroloji dahil) Tıp Astrolojisi ve ThetaHealing Sezgisel Terapistlik (Batı ve Vedik Astroloğu, Ayurveda ve Naturpati Masaj Terapisti)

sVyasa Yoga-Meditasyon-Nefes Eğitmeni (12 yıldır)

Tumata ve Yükünç Vakfı'nın Tasavvuf ve Sufizm çalışmalarına ve Orff Shulwerk Müzikle terapi çalışmalarına katıldım. Piyano ve gitar çalıyorum.

İndigo Dergisi, Avangart Kadın Dergisi ( kurucu sahibiyim) gibi pek çok Sosyal Sorumluluk Projesinin yaratımına katıldım, Otistik Çocuklra OYAD da 1 yıl gönüllü yoga dersleri verdim. Pek çok Yeni Çağ seminer sunumum mevcuttur.

Tamamlayıcı Tıp alanında Markalaşma konusunda TÜSİAD Girişimcilik mansiyonum var.

Diller: İngilizce, Fransızca, İspanyolca

Genel:

2002'de Kızımın doğumu ile ruhsallığa adım attım. İsmi Neşe Sevgi. Sevginin evreni döndüren yegane güç olduğunu öğrenince ona bu ismi vermeyi düşündüm. Yoga derslerine katılmaya başladım ve ardından İndigo Çocuklarla tanıştım, grup kurup dergi çıkartacak toplantılar yaptık. Yoga eğitmeni oldum, iş girişimim AvangartKadın online dergisini de kurdum. Ardından astrolojiye merak saldım her tipini öğrendim, halen eğitimlerime devam diyorum. 2007 de Dr. Sangeeta Sahi sayesinde ThetaHealing(R) ile tanışıp bugüne kadar toplam 45 ThetaHealing dersi aldım. 2014'de eğitmen olup hayatta en sevdiğim şeylerden birisi olan ThetaHealing dersleri vermeye başladım. Uygulamacılığım da son 10 yılda ilerledi ve tüm bu güzel öğretmenlerden ThetaHealing deneyimi yapma imkanım oldu: "Dr. Sangeeta Sahi, Hümeyra Gürel, Vianna Stibal, Hiro Miyazaki, Yeşim Kuzu, Sühan Akgün, Artemiz Ateşcan, Guppaji Nagra, Akemi Kajiwara, Narayan Jyoti, Noam Paz, Jutta Wirth."
 
Herşey için minnettarım ama ThetaHealing'in hayatıma girmesiyle çok şey değişti. En çok da buna minnettarım. Beni Dr. Sangeeta Sahi ile tanıştıran İstanbul Yoga Merkezi sahibi Ayça Gürelman'a çok çok teşekkürler. Ayrıca Eğitmen olmama vesile olan Fikret Şebnem Yılmazer, Artemiz Ateşcan ve Hümeyra Gürel'e de çok çok teşekkürler. Vianna ile de kişisel olarak tanışmama neden olan Craig Coecomer'e de minnettarım.

Testimonials

"Çağatay Atasagun: Şafak Burçak Alkanlı'yı 2000 yılından beri tanıyorum. Sağlıklı yaşam, bilinçlenme ve şifa alanlarında genlerinde olan bütün iyiliği çevresine yaymak bilinci ile doğduğunun farkında olan güzel insanlardan birisidir. Ali Murat Alkanli ve güzel kızları Sevgi Alkanlı ile beraber ailecek görüştüğüm ve severek iletişimde olduğum güzel bir aile. Şafak Burçak Alkanlı bilgiye ulaşma yolunda maddi ve manevi olarak harcadığı emeklerin sonrasında ulaştığı ThetaHealing Eğitimlerini verirken gerek terminoloji gerekse bilgi tekrarlarında severek, bıkmadan öğrencilerine yardımcı olmuştur. Alkanlı ailesine sevgilerle, Çağatay"

Çağatay Atasagun
Istanbul, Turkey

"Ayça Kudretoğlu: "Sevgili Şafak ile Isvicre'deki ThetaHealing(R) Egitmenliginde tanistim, aslinda Isvicre'ye gitmeden once de yazismalarimiz baslamisti.Şafak bizim tercumanimiz di.❤❤❤Ve Muthis bir sekilde yorulmadan gunlerce Vianna'nin tum sozlerini dikkatlice ve net bir sekilde bizlere aktardi❤❤❤Ben kendi adima cokk cokkk sansli oldugumu hissettim,cunkuu Sevgili Şafak tercumanligi disinda cok bilgili ve bildigi herseyi de seve seve bizlere aktariyordu, Vee Şafak Benim kolum, kanatim di❤"

Ayça Kudretoğlu
ıstanbul, Turkey
The information displayed on this ThetaHealing profile is provided by the ThetaHealer® listed above. They are responsible for the information displayed. If you would like to report the information in this profile to THInK click on the report profile link. Information on the other pages of this website is provided by THInK.
      

Report This Profile

Report this profile

Your name:
Your e-mail:
All information will be confidential
Why would you like to report this profile?

Send a Message

Your name:
Your e-mail:
Message:
       
THETAHEALING, THETAHEALER, the THETA HEALING shield logo and THInK/THETA HEALING INSTITUTE OF KNOWLEDGE are registered trademarks. Seminars and sessions in the ThetaHealing meditation technique are available exclusively from an Instructor and Practitioner certified in the ThetaHealing technique. Only an Instructor or Practitioner who has been certified by THInK is entitled to be called a ThetaHealer. Only the specific THETA HEALING meditation techniques developed and approved by Vianna and THInK can be called ThetaHealing.
test

Copyright © 2018 ThetaHealing®


No portion of information in this website may be reproduced or distributed in any form without prior permission from the author which may be solicited upon request. All rights reserved.