Şafak Burçak Alkanlı

An Independent Certified Practitioner, Instructor, Master, Certificate of Science

English,Russian,Spanish,French,Turkish

+90-5325-597-154

www.burcakalkanli.com

My Upcoming Classes

Intuitive Anatomy Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Aug 8 - 26, 2022 Learn More
You and the Earth Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Aug 13 - 14, 2022 Learn More
Basic DNA Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Aug 19 - 21, 2022 Learn More
Advanced DNA Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Aug 22 - 24, 2022 Learn More
Dig Deeper Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Aug 25 - 26, 2022 Learn More
Animal Seminar Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Aug 29, 2022 Learn More
Plant Seminar Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Aug 29, 2022 Learn More
Manifesting and Abundance Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Aug 30 - 31, 2022 Learn More
Disease and Disorder Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Aug 31 - Sep 10, 2022 Learn More
You and the Creator Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Sep 11 - 12, 2022 Learn More
You and Your Significant Other Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Sep 15 - 16, 2022 Learn More
Manifesting and Abundance Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Sep 16 - 17, 2022 Learn More
Rainbow Children Kids Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Sep 18 - Oct 9, 2022 Learn More
RHYTHM to a Perfect Weight Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Sep 21, 2022 Learn More
Soul Mate Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Sep 22 - 23, 2022 Learn More
Game of Life Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Sep 23 - 25, 2022 Learn More
ThetaHealing Intro- Create Your Own Reality Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Sep 26, 2022 Learn More
Basic DNA Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Sep 27 - 29, 2022 Learn More
Advanced DNA Istanbul, Merkez Mahallesi  Turkey Sep 30 - Oct 2, 2022 Learn More

About Me

SEMİNARS ON DEMAND AND IN PERSON WITH ASISTANT ( Turkish, English and Russian)

(ENGLISH)

My Name is Şafak Burçak Alkanlı ( Toktar ) . After having studied many energy healing modalities, I have decided to work exclusively with ThetaHealing Technique.  My goal is to guide people connect with the center of their being. Always attracted to the phenomenon of metamorphosis, I was driven to teach ThetaHealing by my passion for transformation in our mind set, in order to create magic in our lives. I feel very happy and complete when seeing people live happier, well-being and responsible for their own life.

 

After attaining my ThetaHealing® Master Practitioner (2006)  & Instructor (2014), Master ( 2016), I subsequently received my Certificate of Science in 2019. 

  

I regularly appear in the broadcasting media channels like Business Channel Turk for my expertise on health and wellbeing. You can watch my videos on my youtube channel: 

https://www.youtube.com/channel/UCniJVjl_yOsOYn1VXzLSnvQ 

  

I live, teach and consult in Istanbul. However I do accept invitations to teach in other locations. 

 

(TÜRKÇE)

İsmim Şafak Burçak Alkanlı ve ben bir Sertifikalı ThetaHealer® ‘ım.  ThetaHealing®  Tekniğinde bilim insanı ve ustalık seviyelerinde seminerler ( 37 adet) tamamladım.

 

14 yıldır ThetaHealing uygulayıcıyım; 5 yıldır eğitmeniyim, 2017 yılında Master oldum (ustalığımı aldım) Dubai'de, 2019da da Bilim Sertifikalı Eğitmen sıfatını Amerika Montana Big Fork’ta Vianna Stİbal’den aldım.

  

ThetaHealing Tekniğını 2006 yılında yoga eğitmenliği yaparken Hintli İngiliz Dr. Sangeeta Sahi’nin pek çok ThetaHealing seminerinde yazılı ve sözlü olarak onun çevirilerini yaparken tekniğe ısındım.  

   

Lisans ve Yükseklisans Eğitimlerim:

 

Marmara Üniversitesi Siyaset ve Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı, Tarabya, İstanbul

Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Lisans, Tarabya, İstanbul

Yeditepe Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi (sadece 1dönem ve Pedagojik Formasyon aldım), Kayışdağı, İstanbul.

ThetaHealing'i 2006 yılında İstanbul'da Dr. Sangeeta Sahi'den öğrendim. O günden bugüne şimdiye kadar 90 ThetaHealing seminerine katılarak sertifika aldım.

Yoga Eğitmeni, Masaj Terapist, Cilt Bakım Uzmanı, Yaşam Koçu (Adler)

Astroloji ( Batı ve Vedik), Ayurveda (Element Tıbbı), Naturpati ( Doğal Tıp), Su Jok ve Şüşler Tuzları ve Çin Yüz Okuma eğitimlerim mevcuttur.

ThetaHealing Eğitmenliği:

Temel DNA2, İleri DNA, Daha Derin Kazın, Sezgisel Anatomi, Yaratım ve Bolluk, İdeal bir Kilo için Ritim, Gökkuşağı Çocukları, Ruh Eşi, Yaşam Oyunu, Hayvan, Bitki, Sen ve Eşin, Sen ve Yaratıcı, Sen ve Yakın Çevren, Sen ve Dünya.

  

Uygulamaları: 

 

ThetaHealing seanslarını yukarıdakilerin yanı sıra Hastalıklar ve Rahatsızlıklar, Varoluş Düzlemleri, Dünya İlişkileri, DNA3, Aile Bağları, Hormon Senfonisi ve Beden Şarkı Söyler seminerleri hakkında da yapmaktayım.

 

Seanslarımda kişisel ihtiyaçlarınıza göre farklı alanlardan gelmekte olan bilgilerimi de harmanlayarak Yaratıcı'ya kanal olmaktayım.

 

ThetaHealing Tekniğinin kurucusu olan Vianna Stibal ile eğitmen adayları için Rusya St. Peterseburg, İsviçre St. Gallen, İspanya Valensiya, BAE Dubai ve Amerika Montana'da Ingilizce'den Turkçe'ye 12 kere mütercim tercümanlık yaptım.

 

İstanbul'da Çekmeköy, Bakırköy ve Kadıköy, Suadiye; Bodrum, Ankara, Antalya, İsviçre ve İspanya'da Türklere ve yabancılara çeşitli dillerde eğitim vermekteyim. Ayrıca seminerler için en az 20 kişi toplanıpseminer ücreti yatırılması durumunda bulunduğunuz ülke ya da şehre de gelebilirim. 

 

ThetaHealing® Tekniği nedir?

 

 ThetaHealing ® meditasyon tekniği Vianna Stibal tarafından 1995 yılında kendi sağlığına olan kişisel yolculuğu ile başlamıştır. “ThetaHealing - Sıra Dışı Enerji Yaklaşımına Giriş” isimli kitabı ( Türkiye’de Türkçe olarak da yayınlamıştır) onun kendi meditasyon tekniğini kullanarak sağlık yolculuğunu ve Yaratıcıya olan bağlantısını detaylandırmıştır.

 


ThetaHealing tekniği, bizler Her Şeyi Yaratan’a ( Tanrı’mızın pek çok adı mevcuttur ve biz onu kullandığımız bu teknikte Yaratıcı olarak isimlendiririz) yakınlaşırken ruhsal bir felsefe kullanarak zihin, beden ve ruhun daha iyi hale getirilmesi amacıyla ruhsal bir felsefe kullanan bir meditasyon tekniğidir. Sizlerin zihinlerinizi, bedenlerinizi ve ruhlarınızı kısıtlayıcı inançlardan temizlemek ve hayatlarınızı olumlu düşüncelerle yaşamak ve yaptığımız her şeyde erdemler geliştirmek üzere eğitmeye yarayan Yaratıcıya odaklı bir duadır. Meditasyon ve dua ile ThetaHealing Tekniği olumlu bir hayat tarzı yaratır.

 

 

ThetaHealing tekniği her zaman modern tıp ile birlikte kullanılmak üzere düşünülmüştür. Bireye, Her Şeyin Yaratıcısı Olanın asıl “işi” koşulsuz sevgisiyle yapmasına güvenerek kendi doğal sezgilerini nasıl kullanacağını öğretir.

 

Bizler odaklı dua ile bir ‘Theta’ ve ‘delta’ beyi dalgası ile ( fizik ve kuantum fiziğini de işin içine katarak ) Her Şeyin Yaratıcısının anlık fiziksel ve duygusal sağlıklı olma hali yaratabileceğine şahit olabileceğimize inanıyoruz.

 

ThetaHealing Tekniği ile sezgisel yeteneklerin anlık değişimler ve fiziksel ve duygusal iyi olma hallerini gerçeğe getirebileceğine inanıyoruz.

Extra Credentials

Currently I am more active in Instagram at: 
 
 
 
 
My Linkedin Adress  Şafak Burçak Alkanli ( Toktar) is as follows:
 
 
 
You can read my women magazine at 
 
ThetaHealing Usta (2017) Bilim İnsanı (2019) Eğitmen (2014) ve Uygulayıcı (2006)

13 yıldır ThetaHealing uygulayıcısıyım, 5 yıldır düzenli ThetaHealing özel ve grup dersleri vermekteyim. Skype ve telefondan ThetaHealing seansları yapmaktayım.

Pedagojik Formasyon ( Yeditepe Üni. Eğitim Yönetim ve Denetimi Master)

Uzmanlık: Medikal ( Astro-Psikolojii dahil) Tıp Astrolojisi ve ThetaHealing Sezgisel Şifacılık (Batı ve Vedik Astroloğu, Ayurveda ve Naturpati Masaj Terapisti)

sVyasa Yoga-Meditasyon-Nefes Eğitmeni (12 yıldır)

Tumata ve Yükünç Vakfı'nın Tasavvuf ve Sufizm çalışmalarına ve Orff Shulwerk Müzikle terapi çalışmalarına katıldım. Piyano ve gitar enstrümanlarını çalıyorum.

İndigo Dergisi, Avangart Kadın Dergisi ( kurucu sahibiyim) gibi pek çok Sosyal Sorumluluk Projesinin yaratımına katıldım, Otistik Çocuklra OYAD da 1 yıl gönüllü yoga dersleri verdim. Pek çok Yeni Çağ seminer sunumum mevcuttur.

Tamamlayıcı Tıp alanında Markalaşma konusunda TÜSİAD Girişimcilik mansiyonu

Diller: İngilizce, Fransızca, İspanyolca konuşuyorum. Rusça öğrenmekteyim.

Genel:

Yoga eğitmeni oldum, iş girişimim AvangartKadın online dergisini de kurdum. Ardından astrolojiye merak saldım her tipini öğrendim, halen eğitimlerime devam diyorum. 2006 de ilk ThetaHealing seminerini aldım. 2014'de eğitmen olup hayatta en sevdiğim şeylerden birisi olan ThetaHealing dersleri vermeye başladım. 2016 da ise Ustalık aldım ve 2019'da ise Bilim Sertifikalı Eğitmen oldum. Son 15 yılda uygulayıcılığım ilerledi ve tüm bu güzel öğretmenlerden ThetaHealing deneyimi yapma imkanım oldu: "Dr. Sangeeta Sahi, Hümeyra Gürel, Vianna Stibal, Hiro Miyazaki, Akemi Kajiwara, Narayan Jyoti, Noam Paz, Jutta Wirth, Goran Karna, Narayan."
 
 
Herşey için minnettarım ama ThetaHealing'in hayatıma girmesiyle çok şey değişti. En çok da buna minnettarım. 

Testimonials

""Çok kıymetli Burçak hocam, sizinle ilk defa Sen ve Yaradan eğitiminde karşılaştık. İçtenliğiniz, tüm bilginizi bizimle paylaşma gayretiniz, samimi çabalarınız için çok teşekkür ederim. Müthiş bir eğitim idi. Ufkumuzun açılmasına çok farklı şekilde bakış açısı geliştirmemize sebep oldu. Sonrasında Sezgisel Anatomi eğitiminde çok daha detaylı çalışmalar yaptık. Bizim için harika bir rehber oldunuz. Her gün yeni bir sistem çalışmak, kendimizi keşfetmek muhteşem bir deneyim. İmkan ve fırsatı olan tüm arkadaşlara bu eğitimi almalarını tavsiye ederim. Anlamadığınız konulara çok geniş bir vizyon ile açıklık getirdiniz. Tüm emekleriniz gayretiniz için binlerce kez teşekkür ederim. Yolunuz hep açık olsun. Nice nice eğitmenler uygulayıcılar yetiştirin. Selam ve sevgilerimle""

DR. Sema B.
Ankara, Turkey

"Kıymetli Şafak Burçak hoca, ThetaHealing® yolculuğunda bilgisini, deneyimlerini, gözlemlerini, cömert bir şekilde suna adanmış bir bilim insanı. İnsanlığın hayrına olacak nitelikteki çalışmaları takip etmesi bunu herkesin hizmetine sunması ile ufuk açmakta.Etrafındakileri sahip oldukları yeteneklerinin farkına varması yönünde teşvik etmesi ve ilerlemeleri için motive etmektedir. Onunla kıymetli zamanları, engin ve derin bilgileri, tüm varoluşa ait deneyimleri paylaşmak çok keyif verici. Şafak Hocaya hayallerimize uzanan yolda destek olduğu, motive ettiği ve sevgisini paylaştığı için sonsuz teşekkür ve sevgiler." "

Ecz Ayşe Bilgen
Ankara, Turkey

"Sevgili Burçak, seninle Adler Koçluk eğitimimizde tanıştık. Özgün ve yaratıcı biri olduğunu düşünmüştüm. Seninle iletişimimiz hiç kopmadı. O yıllarda kızıma verdiğin astrolojik danışmanlık bizim için çok yol gösterici oldu. Her buluşmamızda cömertlikle bir çok bilgini paylaştın. Daha sonra partnerim Sandra ile birlikte verdiğimiz Dr. Thomas Gordon’un Etkili Anne Baba eğitimine katıldın ve sertifikanı aldın. Öğrenmeye olan merakın, hevesin ilham verici olduğunu söylemeliyim. Hem öğrenmeyi hem de vermeyi seviyorsun. Ne zaman arasam, yazsam, yoğunluğuna rağmen en kısa zamanda bana dönersin. İnsanlara zamanını vermekte de cömertsin. Seni tanıdığım için şanslı hissediyorum. Arkadaşlığın benim için önemli. Hem insan olarak hem de bilgi deryası olarak. İtiraf etmeliyim ki bu camiada bir çok insanda görmediğim mütevaziliğe sahipsin. İşini ilerletmek, ustalaşmak için hem zaman hem de ciddi paralar harcayarak fedakarca geldin bu günlere. Yazdıklarımda samimiyim. Daha fazlası vardır azı değil. O zaman çok anlamıyordum ama duygu yüklemelerinin çok anlamlı olduğunu daha sonra daha iyi anladım. Sana hayranlıkla saygı duyuyorum. Seni her zaman destekliyorum. Başarılarının devamını diliyorum."

Değişim Koçu, Ayfer Alp
Turkey

"Safak Burcak is talented and one of the humblest person that i've ever met.I feel totally lucky myself to meet her during the pandemic.I was also impressed by Safak's ability to deal with toughest situaition that humanbeing experience."

Murat Türk
Ankara, Turkey

Hold a seminar in your area

Online Eğitim vermekteyim. Temel, İleri ve Derin Kazı için +905325597154 nolu telefona başvurabilirsiniz. ONLINE OLARAK YENİ VERİLMEKTE OLAN TÜM SEMİNERLERİ BENDEN TALEP ÜZERİNE ALABİLİRSİNİZ.
 
Ayrıca farklı şehirlere ve ülkelere eğitim vermek için gitmekteyim. Merkezlerle çalışmayı tercih ediyorum. 20 kişilik gruplar için de seyahat ederek eğitim vermeye gelebilirim. 
 
Eğer tek kişiyseniz asistan ile özel derste verilmektedir.
 
I have been to 50 countries. The excitement of exploring new cultures and people made me choose a profession in which I can explore more everyday. In Geneva, as an intern, I have worked in the United Nations Human Rights department as a reporter to the Child's rights speacial Reporter. I am willing to travel if you want to organise a local ThetaHealing course. See you there.

The information displayed on this ThetaHealing profile is provided by the ThetaHealer listed above. They are responsible for the information displayed. If you would like to report the information on this profile to THInK, click on the REPORT PROFILE Link below. Information on the other pages of the site are provided by THInK. 

      

Report This Profile

Report this profile

Your name:
Your e-mail:
All information will be confidential
Why would you like to report this profile?

Send a Message

Your name:
Your e-mail:
Message:
       
THETAHEALING, THETAHEALER, the THETA HEALING shield logo and THInK/THETA HEALING INSTITUTE OF KNOWLEDGE are registered trademarks. Seminars and sessions in the ThetaHealing meditation technique are available exclusively from an Instructor and Practitioner certified in the ThetaHealing technique. Only an Instructor or Practitioner who has been certified by THInK is entitled to be called a ThetaHealer. Only the specific THETA HEALING meditation techniques developed and approved by Vianna and THInK can be called ThetaHealing.
 
All information on this website should be used as an informational and educational guide only.  The information contained herein and the services provided hereunder, are solely aimed at improving body, mind and spirit.  Nothing herein is intended as a substitute for medical care and consultation.  The ThetaHealing method is a supportive meditation training that has been created as complementary to treatment by a licensed health care provider.  The ThetaHealing meditation method is not a diagnostic method, medical treatment, or a cure.  Anyone who has a medical or serious health issue should consult a qualified medical provider. Every attempt has been made to ensure that the information held on this web-site is correct, and correctly accredited to the source.
 
  test

Copyright © 2022 ThetaHealing®


No portion of information in this website may be reproduced or distributed in any form without prior permission from the author which may be solicited upon request. All rights reserved.